|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: HOT
אורנה בנאי מעודדת צילום: HOT
 
צילום: HOT
האוהדים החוליגנים בישיבת קריאייטיב צילום: HOT
 
צילום: HOT
הומואירוטיקה בחדר ההלבשה צילום: HOT
 
 

אנחנו במפה: לא רק לחובבי ספורט

תכנית המערכונים הסאטירית שעוסקת בכל העוולות והקלקולים של החלטורה שנקראת "הספורט הישראלי", ביכובם של שלישיית "מה קשור", מוני מושונוב, צחי גראד, אורנה בנאי וירון ברלד ועוד

ynet
פורסם: 16.11.15, 14:26

"אנחנו במפה" היא תכנית מערכונים סאטירית חדשה, שכתבו וייצרו אלי בן דוד, אדר מירום ועומרי עמית, ביים וערך אלי בן דוד (יוצר "בובה של לילה"), ובכיכובם של: שלישיית "מה קשור", מוני מושונוב, צחי גראד, אורנה בנאי, ירון ברלד ואורחים רבים נוספים.

 

התוכנית עוסקת בלפני ומאחורי הקלעים של עולם הספורט הישראלי, ומבקרת את הרעות החולות ששולטות בו. היא מורכבת ממערכונים חוזרים עם דמויות קבועות, צבעוניות ומופרעות של ספורטאים, מאמנים, עסקנים, אוהדים, שופטים, אנשי תקשורת ואפילו מעודדות, ועוסקת בכל העוולות והקלקולים של החלטורה הנקראת "הספורט הישראלי": האלימות, הגזענות, שנאת הזרים, השחיתות, החיבור לעולם הפשע, חוסר המקצועיות, היעדר התקציבים והמתקנים, ההתרפקות על העבר וחוסר התכנון לעתיד.

 

 

לפני ומאחורי הקלעים של הספורט הישראלי. אנחנו במפה (צילום: אוהד רומנו)
לפני ומאחורי הקלעים של הספורט הישראלי. אנחנו במפה (צילום: אוהד רומנו)

 

בין הדמויות שיופיעו בתכנית ניתן למצוא: קבוצת אוהדים חוליגנים שמכנסים ישיבת קריאייטיב לקראת המשחק בשבת, יו"ר איגוד שמגייס ספורטאים ספק יהודים מחו"ל כדי להביא מדליות, מנהל אתר ספורט שבמקום להתעסק בספורט ובעיתונאות מחפש את ידיעות הרכילות הכי צהובות שיש ואת התירוצים הכי קלושים כדי לשים תמונות של בחורות בביקיני בעמוד הראשי, הורים שמכריחים את הילד שלהם לשחק כדורגל למרות שהוא רוצה להיות תובל שפיר ועוד ועוד...

 

למרות ש"אנחנו במפה" עוסקת בעולם הספורט הישראלי, היא איננה פונה רק לחובבי הספורט שבינינו- אין בה חיקויים של דמויות אמתיות ואין צורך בידע מוקדם. התכנית עוסקת באופן כללי ומצחיק בתחלואים של הספורט, שהם בעצם התחלואים של החברה הישראלית כולה שכל אחד מהצופים והצופות יוכל להתחבר אליה בקלות.

 

 

במאי ועורך ראשי: אלי בן דוד

הפקה: סברס TV מקבוצת סברס – גיל אוליאמפרל

 

 

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT