|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
 

מתרגשת פלוס

שירלי ברנר רק נחתה בארץ לרגל הפרימיירה של "מחוברים+" וכבר היא לא יכולה לנשום. למה? נסו אתם לטוס טיסה טרנס אטלנטית עם 2 ילדות, בלי שינה ולנחות פה עם ג'ט לג מטורף ישר לתוך ההתרגשות העצומה של השקת הסדרה. לא פשוט

שירלי ברנר
פורסם: 08.09.13, 11:13

4 ימים בארץ וראשי מסוחרר, אני בקושי נושמת, והנני בשיכרון חושים. אתם בטח שואלים את עצמכם למה ומדוע? אז בואו ואגולל בפניכם את המאורעות שקדמו לעצם היום הזה.

 

הימים שקדמו לטיסתנו בלוס אנג'לס היו מטורפים: אריזות, קניות אחרונות, סגירת פינות. לא פשוט לקפל את דברייך ולנסוע לשבועיים עם שתי ילדות קטנות.
לא רק ברמה הטכנית של ההתארגנות, אלא גם ברמת התוכן של חייך. ברוס עמוס בפגישות עם אולפנים שונים. זאת בשל הסטנדאפיסט שהוא מייצג ומככב כרגע בסרטו החדש של וודי אלן, Blue Jasmine.

 

ברוס עובד כבר 3 שנים למנף את הקריירה של אנדרו דייס קליי (חלק מזה תוכלו לראות בפרקים) ופתאום כשכל הסכרים נפתחו הכל נפל על נסיעתנו לארץ לקידום מחוברים. זהו קונפליקט לא פשוט, הכרוך בהרבה וויתורים אך כמובן שאחרי הרבה לבטים, בעלי היקר פה עימי. קשה להיות בשני מקומות בעולם בעת ובעונה אחת והשעות ההפוכות מקשות גם על פתרונות מסוג סקייפ , אימייל ואפילו טלפונים. אני מודה לו לבעלי החמוד שעשה הקרבות והוא עימי ברגע חשוב זה פה בישראל.

 

(צילום: אוהד רומנו)
(צילום: אוהד רומנו)

הטיסה

הטיסה הייתה קשה ומצחיקה סימולטנית. לכל מי שאי פעם טס טראנסט-אטלנטית עם תינוק יודע. 15 שעות על מטוס פלוס כל הבוג'ראס לשדה וחזרה הופכים את הנסיעה לבת 24 שעות. משהו שלמבוגר לבד לא קל אז על אחת כמה וכמה עם ילד. מיותר לציין שהיה הרבה בכי, קצת צרחות, כמה פליטות מזעזעות של אוכל על הג׳ינס המקסים שלי מ- zara, ולפחות 30 החלפות חיתולים.

 

לישון במטוס היה בקושי אפשרי עם כל שאר התינוקות הצורחים ותמיד האדם היחידי שכשכולם מכבים את האורות הוא היחידי שמחליט לשים פנס שפוגע בול בעין שלי ושל הילדות.

 

על שעת שינה אחת ברוס מסתובב במטוס ולוקח את ה-7 לילות עם השער של נדב (אבוקסיס) שאנו הרוסים עליו ורץ למעלה ולמטה במעברי המטוס, מתגאה שואל את כולם אם הם יודעים שהוא יצא מהארון? הדיילות שמחות שסופסוף יש קצת אקשן במטוס וכולם מספרים לנו כמה הם מעריצים של הסדרה ומחכים כבר לעונה החדשה.

 

הגעה מרגשת

מרגע הנחיתה זה עבר לפסים יותר משוגעים ממה שציפיתי. החל ממזוודה אחת שנשארה בשדה עם החליפה של ברוס לפרמיירה (נמצאה לבסוף! מזל אש) ועד לפפאראצי שחיכה וצילם את כולנו עייפים אך מרוצים. רק חראם על הפריזורה שלי שהייתה במצב קטטוני.

 

מאז שהגענו, הילדות בג׳ט לג הרסני שגורם להן לקום כל לילה ב-3 בבוקר ולחשוב שכבר בוקר. מה שמונע מברוס וממני להשלים שעות שינה יקרות מפז. חוסר שינה זה דבר מטמטם שאנו גוברים עליו באמצעות האדרנלין של ההתרגשות.

 

ביליתי יממות שלמות מלאות במדידות אצל גלית לוי לפרמירה, סידורי איפור/שיער, ראיונות לכלי המדיה השונים ועבודה צמודה עם היח"צ של HOT והניו מדיה לקדם את הסדרה. הבטחתי לעצמי שיום אחד אני אשן על אי בודד איזה שבוע רצוף בקריביים. זוהי התרגשות עצומה לראות את כל המשפחה, לחגוג עם אבי, דני, יום הולדת 60 ולראות את סבתי מיכל בת ה-85 מאושרת לראות את הנינות.

 

פה זכינו לקבלת פנים חמה מהבוסים בחברת ההפקה, קודה. המפגש, אחרי שנה של עבודה צמודה ואינטנסיבית ללא הכרות פנים אל פנים אלא רק בסקייפ היה מרגש עד דמעות. לכולנו הייתה לחלוחית בעיניים הרבה פרפרים בבטן ורגשות עזים של הכרות עם אנשים שהפכו להיות מעין משפחה שלנו מרחוק ופתאום הם קרובים ומחבקים ומנשקים. היה מאוד מרגש עד כדי כך שגופי רעד רעידות קטנות.

 

כל האנשים פתאום קיבלו דמות אמיתית כולל ניואנסים, מבטי עיניים ומגע אנוש קרוב. יחי המגע האנושי. השלמת פערים אישיים של שנה בכמה שעות. חוויה שלעולם לא חוויתי. אצבעותיי מתקתקות נון סטופ על האייפון: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר. קידום לסדרה לצד חוויות אישיות ובקושי עומדת בקצב כי זה כה אינטנסיבי. אני מקבלת עשרות תכתובות מכל העולם על ההתרגשות לקראת עליית הסדרה ופרגון מצד כולם.

 

הפרימיירה

יום הפרמיירה הגיע. פרחים וטלפונים נון סטופ. מלווה תכשיטים מ-zuri u ומנסה בדרך עוד להיות אמא מסורה. הפרמיירה הייתה מרגשת, דינמית, קלאסית ואיכותית. שוב אנו עומדים מול עשרות אנשים שפניהם מוכרות לנו רק על דפי האינטרנט. מנסים לתת כמה שיותר ראיונות לכלי המדיה תוך קבלת אורחים וחיוכים לכל עבר.

 

הפמליה שלנו כוללת את אבא שלי דני, אמא סמדר, סבתי מיכל, הסוכנת שלי דנה ליטוין, מילה ג׳וג׳ו והבייביסיטר שמצילה אותנו תחת הלו"ז. אני נזרקת לאין ספור כיוונים, מנסה לתת לכל אדם תשומת לב אך מרגישה כמו כלה בחתונה שבקושי מספיקה לנשק כל אורח ומקווה שאף אחד לא ירגיש מקופח.

 

המפגש עם שאר חברינו לקאסט: בועז ונתי, ליאור, נדב, איילון היה סוחף לא פחות. ניסינו לגשר על פער המרחק שמנע מאיתנו להתחבר עד כה למשפחה הזאת שלנו. היינו די ״מנותקים״ בתור ״מחוברים". אומרת לעצמי ״מקווה רק שהחיבוק דוב שלי לא ירגיש להם לא נוח או מאולץ כי הוא אמיתי לחלוטין״.

 

אני כ"כ מלאת אמוציות. כל ההתרגשות של השנה האחרונה, העבודה הקשה, ההתמסרות, הרצינות, הצחוק והבכי. הכל משתולל לי בבטן ובסוף אני נרגעת ונושמת וליבי חוזר לפעום כהרגלו ומושכים ומושכים שהלילה הקסום הזה שאורגן בכ״כ הרבה טוב טעם שרק לא ייגמר...

 

סגרנו את המקום. בחיי. ונשארנו ערים כל הלילה - קצת בגלל הג'ט לג אבל גם בגלל ההתרגשות.

 

(צילום: אוהד רומנו)
(צילום: אוהד רומנו)
 

 

חולמת על שינה

הימים ממשיכים לרוץ. כל יום משימות חדשות ואתגרים. ועדיין אני רק חולמת על לילה אחד של שינה טובה.

 

הטלפונים, הפייסבוק, האימייל, הווטסאפ, האינסטגרם, הטוויטר והסמסים לא מפסיקים להגיע. התרגשות מטורפת של קרובים, ידידים, משפחה, חברים, ומעריצים לקראת העלייה ואיחולים יותר גדולים מכשנולדו כל אחת מבנותיי.

 

אכן יש פה לידה של תינוק. תינוק יפה תואר, אינטילגנטי ועמוק, חייכן שלפעמים בוכה ולפעמים סקרן, תינוק שהיה בהריון בבטננו חודשים ארוכים, שגידלנו אותו ברחם של כולנו ושמרנו עליו ועזרנו לו להתפתח מעובר ועכשיו הוא יוצא לאוויר העולם בשלמותו. הלא הוא ״מחוברים פלוס״.

 

קבלו אותו.

 

ישראל שלי, עם יקר שלי,

 

אוהבת תמיד ומאחלת לכם הנאה, השראה והתרגשות מהסדרה.

 

שלכם,

 

שירלי

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT