תנאי שימוש|מדיניות פרטיות
|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: סטודיו לם וליץ
נזהרים ונהנים בשמש. חיפזון וזהירון צילום: סטודיו לם וליץ
 
 

השמש מחממת ונעימה, היא מאירה לנו את היום אך יכולה להיות גם מזיקה, לכן אספנו לכם כמה כללים להתגוננות נכונה בפני השמש בימי הקיץ החמים

ynet
פורסם: 01.08.12, 16:43

1. בימים בהם החום כבד, יותר בטוח להסתובב בחוץ אחרי 16:00 אחה"צ. אפשר להחליף את הים הגדול בבריכה נחמדה מקורה בגג ואת גני השעשועים והמשחקים בגנים נעימים עם המון עצים וצל.

 

2. כשאנחנו צעירים העור מאוד רגיש ולכן חשוב ללבוש בגד ים מיוחד אשר מגן עלינו מהשמש. ניתן למצוא בגדי ים מיוחדים לילדים החוסמים את קרני

השמש ושומרים עלינו היטב.

 

3. קרם הגנה ועוד קרם הגנה! מרחו קרם הגנה על כל הגוף, אל תשכחו את האוזניים. לשמש יש 2 סוגי קרניים ולכן צריך לבחור קרם שמגן בפני קרני ה-UVB וה-UVA. הקרניים מגיעות לכל מקום גם כשאנחנו יושבים בצל לכן חשוב מאוד לזכור להימרח גם בשמש וגם בצל. לפעמים אנחנו נמרחים ומיד נכנסים לבריכה או לים לכן חשוב לקנות קרם עמיד במים וליתר ביטחון למרוח כל שעתיים.

 

4. שתייה מרובה מאוד חשובה בימים החמים, כשנגמר הבקבוק נרוץ למלא אותו שוב. חשוב לזכור גם אם אנחנו במי הבריכה או הים הקרירים ואנחנו לא מרגישים צמאים אין זה אומר שלא מתייבשים.

 

5. במקומות בהם אי אפשר למרוח את קרם ההגנה נמצא דרכים אחרות להתגונן מהשמש: נחבוש כובע רחב שיגן על המצח והעורף ונרכיב משקפי שמש צבעוניים ומגניבים שעל העיניים הם שומרים.

נזהרים בשמש ונהנים. חיפזון וזהירון (צילום: סטודיו לם וליץ)
נזהרים בשמש ונהנים. חיפזון וזהירון (צילום: סטודיו לם וליץ)
 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT