|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
 

השבוע ב-HOT 3

דרמת המתח והמסתורין החדשה אודות פסיכיאטר מומחה להפרעות שינה (אדיר מילר), הסובל בעצמו מהפרעות שינה

ynet
עדכון אחרון: 09.12.15, 12:39

"הצורף"

 

דרמת המתח והמסתורין החדשה והמדוברת של HOT, שכתב וביים דרור סבו ("נבלות"). לילה אחד, ארי מילוס (אדיר מילר), 40, פסיכיאטר מומחה להפרעות שינה, נרדם במיטתו ומתעורר כמה שעות לאחר מכן בבר תל אביבי ואין לו שמץ של מושג כיצד הגיע לשם. ארי, שבילדותו סבל בעצמו מסהרוריות לילה עולה לירושלים אל שכונת ילדותו על מנת להיבדק אצל הרופא שטיפל בו באותם ימים, פרופ' מיכאל (מישל) קוגמן (יהושוע סובול).

 

הצורף (צילום: ורד אדיר)
הצורף (צילום: ורד אדיר)

 

חזרתו של ארי אל העיר שבה נולד מאלצת אותו להתמודד עם עברו הטראומטי המודחק ולילותיו הסהרוריים הופכים אותו לחשוד מרכזי במעשה רצח. על מנת

למצוא תשובות נאלץ ארי לחזור אל החצר הקבלית הירושלמית בה גדל, שבעבר עמד בראשה מקובל שכונה "הצורף" (ליאור אשכנזי), וכיום מנהל אותה אביו, הרב מילום (יהורם גאון) ולצדו חברת הילדות של ארי, סופי (נועה ברקאי) בתו של הצורף ויד ימינו של הרב מילוס.

 

לצד זיכרונות הילדות מתנהלת חקירה של סדרת מקרי רציחות בראשות חוקר המשטרה לאון כץ (יואב הייט), שכולן קשורות באופן מסתורי ומפתיע לארי.

 

הצורף היא סדרת מתח ומסתורין המתרחשת בירושלים ונעה בין המכון המסחרי ללמוד הקבלה שמנוהל על ידי אביו של ארי לבין בית החולים הקודר שבו מאושפז אחיו. בין מציאות לבין חלום, בין מדע לבין אמונה.

 

הקאסט המשובח כולל את: אדיר מילר, יהרום גאון, ליאור אשכנזי, לירון ויסמן, נועה ברקאי, משה אשכנזי, יואב הייט, מיכה לבינסון, דניאלה קרטיס, יהושע סובול וגלעד קלטר.

 

ימי חמישי ב- 22:15 ב- HOT3 וב- HOT VOD

 

פרסום ראשון: 10.04.11, 13:33

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT