תנאי שימוש|מדיניות פרטיות
|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: עדו לביא
מיקה קרני. מחוברות 2 צילום: עדו לביא
 
 

מיקה קרני

גיל 38, מצב משפחתי: נשואה + 4, מגורים: אמירים

ynet
פורסם: 31.03.11, 15:02

מיקה נולדה בקיבוץ רמת השופט ומאז נדדה בהרבה מקומות. בגיל 16 היא עזבה את בית הוריה והסתובבה ברחובות עם מי שהפך להיות בעלה הראשון. בגיל 18 ילדה את בנה הבכור, יותם, שהוא בן 20 כיום. לפני מספר שנים הוא נעלם מחייה ולא הגיב לניסיונות שלה לחדש איתו את הקשר. בין שיריה שהפכו ללהיטים:

"נישקתי בחורה", "מרגע לרגע", "מגדלור", "תגיד עכשיו" וכן ביצועים וחידושים מקסימים לשירים: "סע לאט" של אריק איינשטיין, "היו לילות" של אסתר עופרים ו"אצלי הכל בסדר" של ג'וזי כץ.

 

מיקה נשואה למיקי שביב, יוצר, זמר ונגן גיטרה מוערך. לזוג שלוש בנות: יסמין בת 11.5, עמליה בת 6.5 ותכלת בת השנתיים. הם גרים באמירים, מתפרנסים מהשכרת צימרים בחצר הבית ומהופעות. השניים מקליטים את המוזיקה שלהם באולפן ביתי ולא תלויים בחברת תקליטים. הם מפרסמים את עצמם, משווקים את עצמם ומופיעים.

 

הסדרה מתחילה כשמיקה, אשר מצליחה לחדש את היחסים עם הבן הבכור שלה, מתחזקת מבחינה דתית, הולכת לשיעורי תורה, לובשת בגדים צנועים ומתפללת. כל זאת, למורת רוחם של מיקי והילדות שחרדים מהתפרקות המשפחה. מערכת היחסים של מיקה ומיקי יודעת עליות ומורדות במהלך הסדרה, והם נחשפים בכנות ובאומץ בטוב וברע. מיקה מג'נגלת בין הקריירה המוסיקלית, שאותה היא מחדשת, לילדים שהיא אוהבת בטירוף ותוך כדי מנסה לשמור על הזוגיות עם מיקי.


מתקרבת לדת ומנסה לחדש את הקשר עם בנה הבכור. קרני (צילום: עדו לביא)

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT