תנאי שימוש|מדיניות פרטיות
|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: אוהד רומנו
מה יעלה בגורלו של ליאו? תומרקין צילום: אוהד רומנו
 
 

תקצירי פרקים

ynet
פורסם: 09.05.10, 13:21

פרק 1

כל החבורה נרגשת לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה בתיכון גרין. אלה משוכנעת שקיבלה את ההחלטה הנכונה. מועדון הערפדים החדש נחנך במסיבה נוצצת. אנדרה, אביו של שחר ושותפו לשעבר של אמנון במסדר הדם, מגיח במפתיע. רעידת אדמה מסתורית מאיימת להפר את השלווה.

 

פרק 2

חודש לפני תחילת הלימודים. הערפדים ובני האדם חותמים על הסכם היסטורי. ג'מון וליאו לוחצים על אלה לעבור למשכן למורת רוחה. החברים מארגנים לאלה מסיבת פרידה נוצצת, במהלכה אלה מחליטה להפתיע את כולם.

 

פרק 3

אלה מפחדת שעומר יעזוב אותה, אחרי ששכחה אותו מחוץ למועדון הערפדים. עומר מגלה חדר סודי בבית פוקס, החושף סודות אפלים מעברו של אנדרה במסדר הדם. ג'מון וליאו מתעמתים. דימה ממשיך בחיפושיו אחר אחד מצאצאיה של לילית, שברח במהלך רעידת האדמה.

 

פרק 4

אלה מסרבת לדרישתם של ג'מון וליאו להעיר את הערפדים הכבויים, אך נדחקת לפינה. עומר שולח את ניקי לצלם את החדר הסודי שגילה אצל אנדרה. גיא ממורמר שזוהר ומיכאל לא משלימים עם העובדה שהוא ערפד. דימה מצליח ללכוד את אדם ולוקח אותו חזרה למערת הלילית.

 

פרק 5

באין ברירה אלה מעירה את הערפדים הכבויים. ג'מון ממנה את אתוס לשומר החדש של אלה במקומו של ליאו. אנשובי מחזר נואשות אחרי ניקי, ומסבך אותה בצרות בבית הספר. דימה לוקח את אלה למערה כדי שתטפל באדם הגוסס.

 

פרק 6

אלה מצליחה להציל את אדם, ומחליטה להביא אותו אליה הביתה. אתוס מתפטר מתפקיד שומר הסף. לוסי, שותפתו של אנדרה, מנסה לפרוץ למחשב של אמנון. עומר וניקי חושפים את מזימותיו הזדוניות של אנדרה.

 

פרק 7

ליאו מנסה לחזור להיות תלמיד בבית הספר, אך הערפדים מונעים זאת ממנו. אדם דורש ומקבל מדימה הסברים על עצמו. ניקי משתפת את זוהר במזימותיו של אנדרה, אותם היא חווה מאוחר יותר על בשרה.

 

פרק 8

ליאו שולח את כרמל להשגיח על אלה. אלה מכניסה את אדם וכרמל ללהקה שלהם, למורת רוחו של עומר. אמנון מזעיק את תמר שתעזור לו במלחמה נגד אנדרה. אנשובי מצליח לחלץ דייט מניקי.

 

פרק 9

אלה מבקשת מרפאל שיבדוק את אדם. לוסי ואנדרה פורצים למחשב של אמנון. שחר מגלה תמונות של אביו עם ערפד. הדייט של ניקי ואנשובי מסתיים בפיצוץ במועדון הערפדים.

 

פרק 10

ליאו עוקב אחרי אדם. תמר מנסה להתחבר עם אנדרה בשליחותו של אמנון. זוהר וגיא מתחילים באימוני נבחרת החץ וקשת. דימה מחבל בבדיקות שרפאל עושה לאדם. שיעור ההיסטוריה של יוליס מסתיים בכי רע.

 

פרק 11

ליאו מגלה את גופתו של יוליס ומביא אותה למועדון הערפדים. אדם מגלה לדימה שהוא הרג ערפד. אמנון מתעמת עם ג'מון. עומר מנסה להבין מרפאל של מי בדיקת הדם שאלה השאירה.

 

פרק 12

אלה מרגישה אשמה במתח שנוצר בין בני האדם לערפדים. עומר חושד שאדם קשור לחזיון של אלה. אמנון נורה בתקרית מסתורית ומאושפז בבית החולים. תמר מצליחה לקנות את אמונו של אנדרה, שחושף בפניה ובפני לוסי את תיבת הדם.

 

פרק 13

אלה לוקחת את האבן שאדם פולט, ומסרבת להחזיר לו אותה. אדם מבין שהוא הסתבך.

רפאל עורך ניסויים על האבן שאלה הביאה לו, ומגלה תוצאות שמדהימות אותו. תמר מספרת לזוהר שמישהו מנסה להפליל את אמנון במוות של יוליס.

 

פרק 14

ליאו מתנהג מוזר. עומר מתעצבן שאלה לחוצה מההתנהגות של ליאו. אלה חוקרת את אדם מה קרה בינו לבין יוליס. דימה מחפש את האבן שאדם פלט. אדם דורש מרפאל את האבן בחזרה. אנשובי חווה פלשבק מהניתוח שאנדרה עשה לו.

 

פרק 15

אלה ממשיכה לחקור את אדם. מצבו של ליאו מוסיף להיות קשה. ליאו מנסה לתקוף את אדם. ניקי רוצה לספר לאנשובי את האמת, אבל עומר עוצר בעדה. רפאל מגלה שאדם הוא שד, ודורש ממנו להביא אבן נוספת בתמורה לשתיקתו.

 

פרק 16

ליאו בורח, ונלחם בדחף שלו לנשוך. דימה מנסה להרעיל את ליאו. זוהר כועסת על גיא, שבא לבקר בבית החולים. לוסי תופסת את תמר וזוהר, ומבינה שהן משתפות פעולה. דימה דורש מאדם שיביא את אלה להעיר את לילית.

 

פרק 17

אלה דורשת מדימה שיספר לה בדיוק מיהו אדם. אדם נותן לרפאל את האבן, ומזכיר לו לא לפנות אליו יותר לעולם. עומר נאלץ לבטל את ההופעה. דימה רוקם תוכנית חדשה עם אדם. זוהר לוקחת את גיא לביה"ח וחושפת בפניו את האמת.

 

פרק 18

עומר מגיע להתנצל בפני אלה. ליאו אומר לרפאל שכולם מנסים לכבות אותו. גיא וזוהר מכנסים את החבורה, ומספרים להם על התוכנית של אנדרה. הם מגלים שאנשובי היה באולם ושמע הכול. ג'מון מוטרד מהמשתה. אנדרה מבקש מאנשיו את הערפדים חיים, כדי שיספרו מי החצוי שלהם.

 

פרק 19

אלה ועומר שוב מתעמתים, כשעומר שואל אותה אם היא מחפשת את ליאו ואדם. ליאו מתחנן לרפאל שיעזור לו, אך רפאל מתנצל וטוען שהוא חייב לדאוג לעצמו. דימה לוחץ על אדם למצוא את ליאו. אתוס שמע את התדר שליאו העביר לו, ובא לשחרר אותו.

 

פרק 20

עומר ואלה מחליטים להיפרד. אנדרה מנסה לסחוט מליאו מידע. ניקי מתוודה בפני עומר על אהבתה אליו. לאדם נמאס מהתוכניות של דימה. אדם מגיע לחדר של ליאו - והציפורניים נשלפות

 

פרק 21

ליאו הולך למצוא את תיבת הדם. אדם מוביל את אלה ללילית הקפואה, ומבקש ממנה שתעיר אותה. ניקי ועומר מחכים לתוצאות בדיקת הדם של ניקי . אמנון אומר לתמר שאנדרה איבד את התיבה.   

 

פרק 22

ליאו הולך למצוא את תיבת הדם. אדם מוביל את אלה ללילית הקפואה, ומבקש ממנה שתעיר אותה. ניקי ועומר מחכים לתוצאות בדיקת הדם של ניקי . אמנון אומר לתמר שאנדרה איבד את התיבה.

 

פרק 23

אלה מקבלת חיזיון בו לילית הורגת את ליאו. אדם מגלה לאלה שהוא שד. אלה מבינה שאדם הרג את יוליס, ואומרת לו שהיא מתכוונת לשמור בסוד את זהותו. ליאו רוצה מידע מרפאל על התיבה, ומה הוא מסתיר ממנו.

 

פרק 24

אלה וליאו הולכים לחפש את גיא ,מיכאל חוקר את אדם. אדם מנסה לנשק את אלה, היא נרתעת ומבהירה לו שהם רק ידידים. עומר רוצה לדעת מה קורה בינו לבין ניקי. גיא מודיע להורים שהוא עוזב את הבית.

 

פרק 25

אלה מקנאה בליאו בגלל כרמל. מורי מנסה לנשוך את לוסי. ליאו אומר לג'מון שלא מצא את התיבה. אמנון מגלה את ההדפסה על תיבת הדם. עומר חושד שמשהו קרה לרפאל.

 

פרק 26

ליאו עדיין מחפש את תיבת הדם. דימה מרגיע את אדם שליאו לא חושד. עומר מחפש את רפאל. זוהר ואנשובי תופסים את שחר, ומאיימים עליו שיספר להם מה הוא יודע.

 

פרק 27

אלה לוקחת פיקוד ומחליטה להעביר את כל מנות הדם למחבוא אחר. ניקי מבקשת מליאו שינשך אותה. אמנון מבקש מגיא שימחק את שחר ואנשובי. מורי וכרמל דוחקים בגיא לנשוך. דימה מוציא את הגופה של רפאל.

 

פרק 28

שרה ומיכאל מספרים לאלה וליאו שרפאל מת. אדם אומר לעומר שהם חייבים לפעול. עומר מתמוטט, ומאשים את עצמו במוות של רפאל. זוהר המומה מהידיעה שאבא שלה שלח את גיא למחוק את אנשובי. ניקי מבקשת מגיא שינשך אותה עד שהיא תיהפך לערפד.

 

פרק 29

אדם נהנה מהמתח בין אלה וליאו ומלבה את העניינים. ניקי מתעוררת ואומרת לגיא שהיא לא ערפד. ליאו מזהיר את מורי לא לדרדר את גיא, אחרת הוא יכבה אותו. עומר מתפרץ על אלה וליאו.

 

פרק 30

ליאו מתחיל לחקור את מותו של רפאל. עומר עושה סיאנס, מתקשר עם רפאל, והחשד שלו לגבי ליאו גדל. ג'מון מספר לכרמל שהוא חושש מאמנון. מורי מנסה לחמם את הערפדים על ליאו. אמנון מחליט לקחת צעד אחורה, ולהתמקד בבית הספר.

 

פרק 31

מיכאל מוצא דברים מוזרים בנתיחת הגופה של רפאל. ליאו נכנס למערת הדם, ומוצא גולם שנראה כמו אדם. אדם ממשיך לחמם את עומר על ליאו. עומר אומר לאנדרה שהוא רוצה להקים מחדש את מסדר הדם.

 

פרק 32

ליאו מצליח לשבור את דימה, שמודה בכול, ומאשים את אדם. ליאו פועל מאחורי הגב של אלה, ומבקש מהערפדים לתפוס את אדם חי או מת. מורי חושף את כל האמת על ערפדים בפני הכתב.

 

פרק 33

אלה מסבירה לאדם שאי אפשר לזמן נבואות. ליאו מוצא את אנדרה ועומר קשורים על הרצפה. אדם חושף בפני אנדרה ועומר את גופתו של מורי. עומר אומר לאנדרה שהוא לא יכול לבגוד באדם.

 

פרק 34

ליאו מגיע לדיינר יחד כל הערפדים. הם סוגרים על אדם, ולוקחים אותו למועדון. זוהר, ניקי ואנשובי מנסים לעזור לאדם - ללא הצלחה. אלה הוזה סיוטים בהשפעת האבן, והולכת למועדון לשחרר את אדם. אנדרה שנמחק לא זוכר כלום. עומר מנסה להחזיר לו את הזיכרון.

 

פרק 35

אלה משוכנעת שהיעוד שלה זה להגן על אדם מפני הערפדים. ליאו מבין שתיבת הדם היא הדבר היחיד שיכול לגבור על אדם ואלה. אדם דורש מאלה שתעיר את המלכה. עומר משלים לאנדרה את הפרטים אודות אדם.

 

פרק 36

ליאו מכנס את הערפדים, ובעזרתם ובזכות טיפת הדם של אלה פותח את תיבת הדם. אדם מבין שהוא חייב להעיר את המלכה. דימה מגלה לג'מון שאדם עומד למות. עומר מספר לאנדרה שהוא מצא את אדם, ומגלה לו שאלה היא הנביאה.

 

פרק 37

הכתב מציג לאמנון תחקיר מצולם שעשה, בו נחשפים כל הסודות. הוא מפנה אצבע מאשימה לתיכון גרין ולעומד בראשו.

 

פרק 38

ליאו ואדם נלחמים, בזמן שאלה מעירה את המלכה. אלה מתוודה בפני לילית שהייתה רוצה להיות ילדה רגילה, ושכולם סביבה יהיו רגילים. לילית נותנת לה הצצה לעולם כזה.

 

פרק 39

שינוי התודעה של לילית נמשך. אלה מוזמנת להצטרף לפנימיית מוזיקה יוקרתית. עומר וניקי נפגשים עם מנהלי חברת התקליטים. בעולם האמיתי לילית רואה את ליאו ,מקבלת חזיון ומבינה שהוא הזכר הנבחר.

 

פרק 40

ליאו מבין מה קורה, ומנסה לשכנע את אלה. מחוץ לשינוי התודעה אדם מפתיע את אלה בביתה. לילית רוצה דייט מהיר עם ליאו. לילית משחררת את דימה, אבל דימה לא מוכן לוותר הפעם.

 

פרק 41

אלה מתעוררת ומבינה שהיא אשמה בכול. ליאו שומע את לילית קוראת בשמו, ומנסה להיאבק בה. אדם אומר לאלה שהלוואי והיה יכול להיות מי שהיא רוצה שהוא יהיה, ואז הוא נעלם. לילית נפצעת מהחרב של דימה, אבל מספיקה לנעוץ לו סכין בלב.

 

פרק 42

אלה אומרת לליאו שהיא ויתרה על הכוחות שלה. ליאו מסביר לג'מון שלא מוחקים אף אחד, ושהאויב המשותף הוא המלכה. אדם מספר ללילית שאלה התעוררה מהאשליה. לילית מציעה לאנדרה עסקה: לחסל את הערפדים ולשמור על בני האדם.

 

פרק 43

ליאו מספר לערפדים על כוונותיה של לילית. עומר מראה לאלה שהשדים החלו לתקוף בני אדם במקום ערפדים. אלה מיואשת. לילית מציעה לאדם לשאוב מישהו מביה"ס. הכתב מפרסם את הכתבה. אמנון מציע לליאו לשתף פעולה ולהרוג את לילית.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT