תנאי שימוש|מדיניות פרטיות
|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: רון קדמי
קצר וניוטון. עספור צילום: רון קדמי
 
 

תקצירי פרקים

ynet
עדכון אחרון: 16.05.10, 12:59

פרק 1

מוטי עובד בשטיפת גופות וגר בחוות אוטובוסים בשטח שירש מסבו. איתו בשטח גר איציק שעובד במוסך ומכשיר בלילות רכבים גנובים כדי לכסות חוב לשוק האפור. מוטי מגלה שיש חוב לעירייה של 750,000 שקל על השטח שלו. ניוטון וקצר עוברים לגור באוטובוס בשטח. איציק שוכב עם נועה. עמית נחשף למידע ריווחי, מגיע עם שיר לשטח של מוטי, ופותח בטעות פצעי אהבה ישנה.

 

פרק 2

עמית מציע לקנות את השטח ממוטי. בועז, חבר של יולי, מתחיל עם שיר. איציק מציע למוטי הצעה שאי אפשר לסרב לה. ניוטון וקצר מפחדים שמוטי ימכור את השטח והם יישארו בלי בית. איציק מגלה לחרדתו את זהותה האמיתית של נועה.

 

פרק 3

איציק מגלה שנועה היא בעצם סיון, אחותו הקטנה של מוטי. שיר מספרת ליולי שבועז התחיל איתה. האיום על חייו של איציק הופך מוחשי. מוטי מחליט למכור את השטח לעמית. איציק מגלה את המידע שעמית מסתיר על השטח.

 

פרק 4

מוטי מתעצבן על שיר ועמית שניסו לעקוץ אותו. החבורה הולכים לבנק לבקש הלוואה ו"מתניעים קטנה" (מעשנים ג'וינט) בדרך. מתגלה העבר המשותף בין שיר למוטי. איציק מוצא דרך יצירתית לכסות את החוב שלו. סיון מכינה לאיציק הפתעה. אבא של מוטי מגיע לשטח לאחר ביקור של עמית.

 

פרק 5

אבא של מוטי לוחץ עליו למכור לעמית. שיר מחליטה לספר לעמית על העבר עם מוטי. החבורה מנסים להשיג את הכסף מגורמזאנו. שיר קובעת דייט עם בועז. איציק סוגר חשבון עם עמית וביקור של מוטי אצל שיר נגמר בצורה מפתיעה.

 

פרק 6

החבורה מחליטים למצוא זקן ערירי שיוריש להם את כספו ונכנסים לעבוד ב"הוסטפיס". איציק מפחד שמוטי יגלה עליו ועל סיון ולוקח את העניינים

לידיים. תבור מתחיל עם סיון. עמית מסתיר משיר את האמת על המכות שחטף ומחליט לשכור "פיקסר" (היט-מן). שיר מספרת לעמית שמוטי היה אצלם.

 

פרק 7

עמית מתכוון לנקום במוטי ומזמין עבודה אצל קובי שנגמרת באשפוז. מוטי מגיע שוב לבית של שיר, אך היא מסלקת אותו. סיון מבינה שהוריה לא יכולים לממן את טיול ביה"ס בפולין. החבר'ה פוגשים את זוטא בבית חולים והוא מספר להם שזכה בלוטו.

 

פרק 8

החבר'ה מנסים להשיג את הכסף דרך זוטא. מוטי מתחבר עם צוף, חולה סופני שגר ב"הוסטפיס". איציק מגלה שהדרך ללב של זוטא עוברת בתחתונים של מזל, המוכרת בקיוסק. ניוטון וקצר נחשפים לדרך חדשה לדפוק קופה. מוטי מפתיע את שיר ברכב ושורה של גילויים נחשפים בבית החולים.

 

פרק 9

עמית מצטרף למירוץ להשיג את כרטיס הלוטו הזוכה מזוטא. יולי מעודדת את שיר לספר לעמית על מוטי. תבור מצליח להתקרב לסיון. נבנה אמון בין מוטי לצוף ומוטי מספר לו מה באמת קרה עם שיר בהודו. הלחץ על עמית גובר כשמסתמן שעודד, בעלה של אחותו, יקבל את תפקיד הסמנכ"ל במקומו. שיר מחליטה לבקר את מוטי בשטח.

 

פרק 10

שיר מתעמתת מול מוטי על מה שקרה בהודו. ניוטון וקצר שמים את כל הכסף של החבורה על "אום אל פאחם" בכדורגל. תבור מציע לסיון הצעה עסקית. צוף מגלה את הכוונות האמיתיות של מוטי. עמית ושיר נוסעים לחופשה שנגמרת בהפתעה כפולה.

 

פרק 11

שיר נפרדת מעמית. החבורה עושים מעשים טובים לפני המשחק של בית"ר - אום אל פאחם כדי להביא את המזל. איתי אומר לעמית להציג נישואין לשיר. עמית מגלה תמונות מפלילות במחשב של שיר.

 

פרק 12

המשחק בין ביתי"ר ואום אל פאחם נגמר בתוצאה גורלית. עמית שואל את יולי על התמונות מהטיול בהודו. סיון נכנסת לעסקים עם תבור. איציק מסתבך עם סרגוסטי. החברה עולים על מונית לכסף.

 

פרק 13

עמית ומוטי מגיעים יחד באותו זמן למלון של שיר. מתמנה מנכ"ל חדש ל"פלד ביטוחים". איציק מספר לחבורה על ההסתבכות עם סרגוסטי. זוטא לא משחרר את הכרטיס הזוכה למוטי. איתי ועמית פורצים לבית של זוטא.

 

פרק 14

החבורה מגלים ששיר היא הבחורה שבה מוטי התאהב בהודו. איציק מוסר את הטופס הזוכה לסרגוסטי. ניוטון נותן צ'אנס לקשר עם אורלי. סיון מתעמתת עם תבור על הבגדים הגנובים. מוטי מאזין בטעות לשיחה כנה בין שיר לאימה.

 

פרק 15

מוטי מתוודה בפני שיר שעדיין אוהב אותה. יולי ושיר רבות בגלל מוטי. זוטא מחליט שהגיע הזמן לפדות את הכרטיס הזוכה. עמית מפתיע את שיר בארוחת צהריים משפחתית. שיר מופיעה בשטח של מוטי.

 

פרק 16

אמא של שיר עוברת את הגבול ושיר כועסת. קובי מסנן את איציק, תבור מספר לעמית שסרגוסטי עקץ את איציק (או – שאיציק לא יקבל את הכסף מהכרטיס – במקרה ולא מובן "עקץ"), ניוטון יוצא לדייט עם אורלי וקצר מקנא. איציק הולך לחפש את קובי לאחר שמתפרסם ברדיו שהכרטיס נזוכה נפדה.

 

פרק 17

איציק מקבל הבטחה שהכסף יהיה אצלו מחר בערב. תבור מספר לעמית שבערב איציק מקבל הכל במזומן. המנהלת מבקשת מסיון לשלם על הטיול לפולין. שוטרים עוצרים את ניוטון וקצר עם המזוודה המלאה בכספי הזכייה.

 

פרק 18

התוכנית של ניוטון הצילה את הכסף. איציק מציע לניוטון וקצר לעבוד איתו כג'יגולו לנשים מבוגרות עשירות. סיון מגלה על החוב שיש על השטח של מוטי. עמית אומר לאיתי שהיה רוצה 5 דקות לבד עם מוטי ואיתי לוקח אותו ברצינות.

 

פרק 19

קובי מאשים את תבור שהשתנקר למשטרה. תבור הולך עם סכין למשרד של עמית. איתי ויולי משתכרים ביחד.

 

פרק 20

סיון חוזרת לעסקים עם תבור. מוטי שואל את שיר על התאונה שבה נהרג אביה ומעלה אצלה חשד. החבורה פונה לאורלי לעזרה עם העוקץ.

 

פרק 21

עמית, איתי ויולי פורצים למחשבים של החבורה. שיר מתעמתת עם אמה בעניין התאונה שבה נהרג אביה. הכסף לטיול לפולין של סיון מגיע ממקור בלתי צפוי.

 

פרק 22

מוטי רוצה להפסיק את העקיצות בפוקר. עמית מציע ליולי שיכנסו יחד לשולחן הפוקר של מוטי והחבורה. איתי מנסה לפייס בין מוטי לשיר.

 

פרק 23

ראובן מצליח להשיג את הכסף לטיול של סיון אבל מגלה שסיון כבר שילמה במזומן; ניוטון נפרד מאורלי במפתיע.

 

פרק 24

שיר מציעה רעיון חדש וחוקי להשגת הכסף; ההורים של סיון דורשים לדעת מאין הגיע הכסף ששילמה לטיול.

 

פרק 25

סיון אומרת להוריה שהרוויחה את הכסף מעבודה במחשבים; המתחים במשרד גוברים בין עמית ועודד.

 

פרק 26

איתי חושש מהקרבה שמתפתחת בין יולי לעמית. ניוטון מגלה שאביגיל שוקלת להלוות את הכסף למוטי אבל מוטי מסרב.

 

פרק 27

עמית מזהיר את אביגיל שמוטי עלול לסחוט ממנה כספים. התיירת הצרפתייה מזמינה את איציק לחדר במלון.

 

פרק 28

"ביל גייטס" מעלה את סכום ההימורים והחבורה פונה לאורלי לעזרה; שיר סוחטת מגדעון השוטר מידע על תאונת אביה.

 

פרק 29

אורלי מספרת לניוטון ששכבה עם מישהו אחר; גדעון אומר לשיר שהתקבלה בקשה לסגור את התיק של חקירת תאונת אביה.

 

פרק 30

ניוטון רוצה לחזור לאורלי, וקצר חושש שהוא יגלה שאורלי שכבה איתו. מוטי מורה לסיון להתרחק מתבור.

 

פרק 31

הארוחה המשפחתית מסתיימת בפיצוץ; מוטי מתעמת עם איציק לגבי הטבעת. שיר מגיעה למבוי סתום בחקירת תאונת אביה.

 

פרק 32

מוטי מעיף את איציק, קצר וניוטון מהחווה. עמית מקבל החלטה מפתיעה ב"פלד ביטוחים".

 

פרק 33

מוטי נלקח למעצר; יולי אומרת לעמית שהיא מתגעגעת. תבור אומר לסיון שהוא אוהב אותה.

 

פרק 34

איציק מודה בגניבת התכשיטים והמשטרה משחררת את מוטי. אביגיל חוששת ששיר תחזור למוטי ומחליטה לעשות מעשה.

 

פרק 35

התיק הפתוח שהשאיר אחריו אביה של שיר מוביל לעבריין ירושלמי כבד.

 

פרק 36

שיר המומה מההקלטה של עמית ואומרת למוטי מה היא חושבת עליו. מוטי מחליט לוותר על הכל וקונה כרטיס טיסה להודו.

 

פרק 37

איתי כועס על שיר שסיכנה את חייה ונפגשה עם העבריין מאחורי גבו. איציק מגלה את סימני האלימות על ג'ולייט. הקירבה מתחדשת בין עמית ושיר.

 

פרק 38

מוטי פוגש במקרה את קרן, ידידה ותיקה, שמחזרת אחריו. מוטי מחליט להישאר בארץ ולמכור את הגראס לקובי. שיר מגלה שעמית התכוון להציע לה נישואין לפני שנפרדה ממנו.

 

פרק 39

במשטרה מאיימים על סיון שתספר בשביל מי היא עובדת. קרן ומוטי יוצאים לדייט. שיר ממשיכה לחקור לבדה את תיק השלכת הפסולת ומגלה מידע מחשיד. ניוטון בטוח שאיציק שכב עם אורלי ומתפרץ עליו.

 

פרק 40

שיר ועמית ממשיכים להתקרב. תבור מספר לעמית על עסקת הסמים של איציק וסרגוסטי. מתגלה מקום עבודתו החשאי של איתי. אביגיל מקבלת בשורה קשה.

 

פרק 41

הגראס של החבורה עולה באש. איציק מבין ברגע האחרון שג'ולייט נשואה לקובי. סיון מושעית לצמיתות מהלימודים בביה"ס. יולי מגלה שהיא בהריון. קובי דורש מאיציק פיצוי על ההוצאות שנגרמו לו מביטול העסקה.

 

פרק 42

ניוטון מנתק קשר עם קצר. שיר מגלה שמצבה הרפואי של אביגיל קריטי. החבורה מוכנים לעשות מכה עבור קובי אבל רוצים לקבל תשלום. תבור הולך למשטרה כדי לעזור לסיון ומסתבך. ספקות מתעוררים אצל קצר לגבי הלילה עם אורלי. שיר שומעת במקרה את אביגיל מבקשת מעמית בקשה אחרונה.

 

פרק 43

איציק גורם לג'ולייט לאבד בו עניין. המשטרה מבטלת בפתאומיות את התיק של סיון. קובי שולח את החבורה למכה מסובכת. תבור מצותת לקובי ושומע שמתוכננת מכה לגניבת ריטלן. יולי מגיעה לספר לעמית על ההריון בתזמון גרוע ומישהי מפתיעה בהצעת נישואין.

 

פרק 44

עמית מסכים להצעת הנישואין משיר. קצר חושף את האמת על הלילה שבילה עם אורלי. שיר מגלה שיולי בהריון. איציק מבקש מקובי לעבוד אצלו במכה נוספת ומקבל את עסקת הרטלין. ג'ולייט מבינה מהו הקשר בין איציק וקובי. תבור מספר למשטרה על עסקת הרטלין מבלי לדעת שמוטי והחבורה מעורבים בה.

 

פרק 45

מתגלה הקשר הנורא בין סרגוסטי לויקטור. סיון מחליטה לחזור אל תבור ומגלה אקדח בביתו. איתי מציע ליולי לגדל יחד את הילד. שיר מגלה מי רצח את אביה ואיך באמת נסגר תיק השלכת הפסולת. החבורה יוצאים למכת הרטלין ומגלים לחרדתם מיהו השומר אותו הם צריכים לנטרל.

 

פרק 46

מוטי מזהה שהשומר הוא אביו והם בורחים בלי הרטלין. איתי מתעצבן שהמכה לא התבצעה וממהר לבית של תבור. ג'ולייט מבקשת גט מקובי והוא שם עליה מעקב. שיר מספרת לאיתי שסרגוסטי מת. קובי נותן לאיציק יומיים להביא את הכסף של המכה שהפסיד. מוטי מציע לעמית לקנות את השטח ושיר מבינה שעמית לא שילם למוטי כסף עבורה.

 

פרק 47

שיר מעמתת עם עמית על כך ששיקר לה. שולה עוזבת את הבית עד שראובן יחזיר את הילדים הביתה. החבורה מחליטים למכור את השטח לקובי. יולי ואיתי מחליטים לספר לשיר ועמית שהתינוק הוא של עמית. ראובן מגיע לשטח של מוטי ומתפתח עימות. פנחס נפטר והשאיר למוטי מעטפה. ג'ולייט ואיציק נפגשים במלון מבלי לדעת שמשטוואה (או משטוואי?) עוקב אחריהם

 

פרסום ראשון: 08.03.10, 16:45

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT