תנאי שימוש|מדיניות פרטיות
|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: שי וליץ
לא הכול ורוד. זרוב צילום: שי וליץ
 
 

תומאסו: "זרוב ואני אוהבים בחורות"

אחרי שהתקפתם אותו על הרצון לצרף עוד אישה למנאז' א-זרוב, תומאסו מבקש להסביר: "שנינו רצינו את זה באותה מידה. אנשים תקפו בטוקבקים, כי חשבו שהייתה כפייה". על החיים לאחר החשיפה הוא אומר: "הציעו לי קמפיין, עוצרות אותי נשים ברחוב. כיף להיות מפורסם"

לורי שטטמאור
פורסם: 10.09.09, 01:49

"עד שצלמנו את הפרומו, בכלל לא חשבתי שהסדרה הזאת תצא לפועל. במשך כל הצילומים התייחסתי אל הפרויקט הזה כאל עוד משהו מגניב שאני ולייזה עושים", מתוודה בפני תומאסו, בן זוגה יפה התואר של זרוב, הוורודה מ'מחוברות'.

 

תומאסו רגיל לעשות דברים מגניבים עם חברה שלו. הוא גם רגיל להכריז קבל עם ואינטרנט על כל דבר מגניב שהוא עושה או מתכוון לעשות. כשאני יושבת איתו בבית קפה בדרום ת"א, אני מבינה שהגבר החייכן והנאה שיושב מולי, רודף פרסום לא פחות מזוגתו הצעירה, שהואשמה על ידי הטוקבקיסטים לא אחת בשיווק עצמי זול ובהפיכת 'מחוברות' למסע טלוויזיוני לקידום אתר האינטרנט שלה. "אני מניח שאני רוצה להיות מפורסם", הוא אומר לי בלי למצמץ: "בינתיים זה כיף".

 

- תרחיב בבקשה

 

"בזכות התוכנית הכרתי המון אנשים. אני טיפוס דיי ביישן אבל כשפונים אליי אני תמיד זורם וידידותי. אפשר להגיד גם שבזכות התוכנית הרבה נשים ניגשות אליי ומדברות איתי".

 

- ומה הן אומרות לך?

 

"זה בדרך כלל נשים בין הגילאים 20 ל-40. הרבה מהן רואות אותי ומתחלשות בינן ובין עצמן, אבל מי שכבר פונה אליי בדרך כלל אומרת דברים כמו 'אתה חמוד', או 'אני אוהבת נורא את חברה שלך'. הרבה מהן שואלות איפה היא ומה היא עושה".

 


רגיל לעשות דברים מגניבים. תומאסו  

 

זוהר בחוץ רקוב בפנים

 

כשהוקרן הפרומו של "מחוברות", הרבה אנשים היו משוכנעים שאליזרין וייסברג (זרוב.קום) תהיה הדמות הבולטת ביותר בתוכנית. משהו בשיער הורוד ובחזות הצעקנית הביא את הקהל להאמין שהיא היא הכוכבת האמיתית של סדרת הנשים החדשה. אולם אז שודר פרק, ועוד פרק ועוד פרק, וזרוב נשארה אי שם מאחור, כששאר הבנות, ובראשן דנה ספקטור וחנה רטינוב, זכו לזמן המסך המשמעותי ביותר.

 

"הקו של התוכנית היה להראות סוג מסוים של חומרים, תוכן הרבה יותר רגשי. רוב החומרים שצלמנו היו יותר מידי happy happy joy joy וזה לא כל כך התאים לקו של העלילה שרם לנדס ודורון צברי ניסו לבנות. בואי נגיד שאחרי שראיתי את הקטעים של הבנות האחרות, אני מבין שהרבה מהחומרים שלנו היו סטטיים מידי".

 

- למה הכוונה?

 

"אנחנו מנהלים דיאלוג בתנועה, וכל הזמן קורים דברים. מהחומר שצולם השתמע שלא קורים אצלנו דברים מהותיים או מעניינים מספיק, אבל זה ממש לא נכון".

 

בתחילת העונה נשמעו קולות רבים שקראו להדחתה של אליזרין מהתוכנית. כמובן שמהלך כזה לא יכול היה לקרות, מאחר ולא מדובר בתוכנית ראליטי כי אם בדוקומנטרי, אולם מהרגע הראשון היה ברור מאד שבזמן שליאת משתפת בתחושת התסכול והבדידות של החיים ללא בן זוג, ודנה מספרת על חלל פנימי שהיא לא מצליחה למלא, זרוב עסוקה בלצבוע את השיער בורוד פוקסיה ולפזז במסיבות של גייז. הדיסוננס הזה צרם לכל מי שצפה בתוכנית, והטוקבקים לא ריחמו לרגע.

 

אבא אבן

 

בשלב מסוים החלו להיחשף פרטים הרבה יותר אינטימיים מחייה של הבלוגרית הורודה. דורון צברי הבין שהוא חייב ללחוץ עליה להביא לו חומרים קצת יותר חושפניים מהצצה אל סט הצילומים של זרוב.קום, או ביקור בארון בגדי הסייבר פאנק של אבי ויסמין. הלחץ עשה את שלו, והביא את אליזרין להתמודד עם סיטואציות שהיא כלל לא נגעה בהן עד הסדרה, הדומיננטית שבהן היא הכרות עם אבא שלה, אותו השאירה מאחור בגיל שלוש, עת עלתה ארצה מאוקראינה.

 

"אני מפציר בלייזה כבר שנים לנסות ולהכיר את אבא שלה, אבל רק התוכנית עזרה לזה באמת להתקדם. דורון צברי זיהה את העניין הלא פתור הזה וביקש שנעמיק בו. בזכותו נעשתה התקדמות כל כך משמעותית בנושא הזה".

 

ההתקדמות עליה מדבר תום היא המייל שקיבלה זרוב מאביה – הפתעה דרמטית ולא בדיוק צפויה נוכח ניתוק הקשר ששרר ביניהם. המידע היחיד שידעה על אביה, והיא חושפת זאת בפרק 21, זה שקוראים לו לב ושהוא היה אלכוהוליסט.

 


טיפוס ביישן? תומאסו בגינה של הוריו

 

שינוי נוסף שארע בחייה של אליזרין מאז הסדרה, קשור ביחס של אמא שלה, סווטלנה, אל תום ואל עצמה. "אנשים נורא אוהבים את סווטלנה כי מהתוכנית היא מצטיירת בצורה מאד ספציפית, כאדם שמח. היא באמת ככה, אבל לא תמיד. כשעשינו את האירוע של סידור הבית, משהו בסווטלנה סוף סוף זז והשתחרר ביחס שלה כלפיי. אחרי שהיא ראתה את הפרק היא התקשרה אליי ואמרה שאני כמו בן שלה, ושאני יכול להרגיש אצלה בבית. זה מאד שימח אותי".

 

"גם עכשיו, כשאליזרין בחו"ל, סווטלנה מתקשרת אליי מידי פעם ואני מאד שמח על זה. אני מאמין שאני וסווטלנה הגענו לסוג של שיא, והרבה מזה בזכות התוכנית. גם אליזרין מרגישה היום שהיא מסתדרת הרבה יותר טוב עם אמא שלה".

 

בפרק 41 אליזרין וחבריה מחליטים לעשות מעשה, ולשים סוף לבלאגן שהשתלט על דירתה של סווטלנה. הם מנקים לה את הדירה וקונים לה מחשב חדש וטלוויזיה, וקשה להישאר אדישים לפרצופה מלא האושר של סווטלנה כשהיא נכנסת לדירה שלה, וקולטת את המחווה המדהימה שנעשתה לה.

 

בשבילי מנאז' הפוך בבקשה

 

הרבה אנשים דיברו על פרק 41, שהצליח סוף סוף לנפץ את הבועה הוורודה של אליזרין ולחשוף אותה בנקודה הכי

שבירה ורגישה אצלה. אבל כפי שכבר ציינתי, מרבית הפרקים לא עוררו אמפתיה יתרה כלפי זרוב ותומאסו. בפרק 37 השניים מצולמים דקה אחרי שחזרו ממסיבה לוהטת, בה נפגשו עם בחורה נוספת. עם התקדמות הדיאלוג ביניהם, מבינים הצופים שמתישהו באמצע האקט, הפציע פתאום בחור זר, שלא היה אמור להיות חלק מהחגיגה. הפרק מסתיים כשתום נוזף כביכול באליזרין, ומפציר בה שהסיכום ביניהם הוא שמותר לצרף אך ורק בחורות נוספות למיטה שלהם, ושהוא ממש לא מעוניין לחלוק אותה עם גבר אחר.

 

- הרבה אנשים התמרמרו מאד מההערה שלך, שבנות - כן ובנים - לא

 

"נשים מוצאות חן בעיני מבחינה מינית וגברים לא. את היית מכניסה למיטה מישהו שאת לא נמשכת אליו?"

 

- אני לא זאת שמתראיינת כרגע

 

"תראי, מה שלא מראים בעריכה זה ששנינו רצינו את זה באותה המידה. שנינו אוהבים ורוצים להביא בחורות ולא בחורים. רוב האנשים הניחו בטוקבקים, משום מה, שהרעיון לשלישייה מגיע מהבחורים, אבל אני קורא לאנשים להירגע. שום דבר פה לא נעשה מתוך כפייה. אני ולייזה זוג חופשי הן מבחינת העשייה והן מבחינת התקשורת בנינו".

 

- ובכל זאת, מדוע לחשוף את הנעשה במיטה שלכם לשיניו הטורפות של ההמון?

 

"אנשים מניחים משום מה שמין זה איזה משהו קדוש כזה או דרמטי. שצריך לתכנן הכול ולשים גבולות מאד ברורים בנוגע לזה. אם לוקחים סקס בתור משהו קליל ופשוט, מבינים שהדבר הכי חשוב זה לעשות את מה שטוב לשנינו. ואנחנו אוהבים אחד את השני מספיק בשביל לעשות הכול בצורה בטוחה וזהירה, וככה אנחנו מצליחים בזה".

 

"כתוב על הקבר של סבא שלי משפט שאני מרבה לקחת הלאה: 'אינני מתבייש במה שאני עושה, ואינני עושה מה שמבייש אותי'. אני לגמרי עומד מאחורי המשפט הזה ותמיד אתייצב מאחוריו. לא חשפנו הכול כמובן, אבל אין לי שום בושה בכל מה שנחשף בתוכנית. בכלל, אני מקווה שהפורמט הפתוח של התוכנית יגרום לאנשים להיות יותר פתוחים ומשתפים בנוגע לחיים שלהם".

 


ומי זה הגבר החדש הזה? זרוב וחבר (צילום: יגאל אמר)

 

- הרבה טוקבקיסטיות חושבות שאתה שולט באליזרין, וחושבות שהיא צריכה לעזוב אותך. מה דעתך על כך?

 

"אני מעריך את הרצון שלהן לעזור. הן רואות משהו שלדעתן נראה שלילי ומבקשות לשנות את זה. למזלי, אהובתי יודעת בדיוק מה טוב בשבילה ומה אני עבורה, אז קשה לי להאמין שטוקבק כזה או אחר ישפיע עליה. רק הקרובים לה באמת מסוגלים להשפיע על הדעה שלה".

 

- מה התוכניות להמשך?

 

"בעקבות התוכנית הציעו לי קמפיין, שאני לא יכול לדבר עליו כרגע, אבל אני שוקל לקחת אותו. בינתיים חשוב לי לחזור על טוקבק שכתבתי אצלכם באתר: אני חושב שאנשים לא מכירים אותי באמת. ביום יום אני בן אדם מאד חברותי, נחמד ואדיב, ואפשר למצוא אותי בקלות בפייסבוק ולדבר ולנסות להכיר אותי באמת. אני מזמין את כל מי שחושב שאני מעניין לפנות אליי ולנסות להכיר אותי. לא תתאכזבו".

 

לצפייה בפרקים של מחוברות

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT