תנאי שימוש|מדיניות פרטיות
|רשימת הצפייה שלי ()
 
תגובה לכתבהתגובה לכתבה
שלחו כתבהשלחו כתבה
הדפסההדפסה
 
צילום: יגאל עמר
מתוסבך. עודד פז צילום: יגאל עמר
 
 

פיג'מה בסיר

עודד פז, כוכב הפיג'מות, יהיה מה-2 באוגוסט "הטבח המתוסבך" במסגרת קיץ חינם ב-HOT V.O.D young. "הטבח המתוסבך" היא למעשה תכנית בישול ראשונה מסוגה לילדים ונוער, בה ישולבו מתכונים מקוריים, יצירתיים וקלים להכנה

ynet
פורסם: 29.07.09, 02:02

HOT ממשיכה את סיפור ההצלחה של הפקות המקור הייעודיות ל- HOT V.O.D. לאחר הצלחת RED BAND, הפקת הענק לנוער "חצויה" ו"אצלנו בחצר" עם שירי הילדים של נעמי שמר, עולה החל מ-2 באוגוסט במסגרת קיץ חינם ב-HOT V.O.D young "הטבח המתוסבך" - תכנית בישול מקורית וראשונה מסוגה לילדים ונוער.

 

ידוע שילדים בדרך כלל מעדיפים המבורגר, שניצל וצ'יפס, על פני כל מנה מפוארת ומתוחכמת או מזון בריא ומזין. את המרק הם מתבלים בקטשופ ואת הירקות הם מעדיפים בגינה ולא על הצלחת. בקיצור, ילדים הם לא ממש חובבי גורמה. אולם, עבור רובם בישול ואפיה במטבח יכולים להפוך לחוויה מהנה. יותר מכך, מחקרים מוכיחים שבישול משפר את הקואורדינציה והיצירתיות של הילד ואם שומרים על כללי זהירות במטבח, כל המשפחה יכולה ליהנות מהתוצאה.

 


עודד פז. טבח מתוסבך. צילום: יגאל עמר

 

על כל אלה ממש חשב כוכב הילדים עודד פז ("הפיג'מות", "קפה קר-סול", "הפסטיגל" ו"רוקדים עם כוכבים") כשהגה את הרעיון של "הטבח המתוסבך" - תכנית בישול חדשה בהנחייתו שהיא ראשונה מסוגה לילדים ונוער. בתכנית משולבים מתכונים מקוריים, יצירתיים וקלים להכנה, אשר פותחו במיוחד עבור התכנית ובעזרתו המקצועית של השף אבי ביטון ממסעדת "אדורה", שהתאים והרכיב מתכונים מיוחדים לקהל היעד הצעיר.

 

כל פרק של "הטבח המתוסבך" מתמקד בנושא אחר: על האש, ארוחות בוקר, דגים, אוכל יפני ועוד. בחלק הראשון של התכנית, עודד פז יוצא ל"שטח", כדי להכיר וללמוד מקרוב את נושא הפרק. בחלקה השני, עודד חוזר לאולפן ומדגים בצורה פשוטה לילדים את אופן הכנת המתכונים, תוך כדי הקפדה על חומרי גלם פשוטים וכללי זהירות במטבח, כשיובל סגל (נתן מ"הפיג'מות") משמש כעוזרו האישי המסור.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 
 
 
 YIT - פיתוח אתרים ואפלקציות    
 
© כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ו-HOT